Děláme brány. Rádi!

Děláme brány. Rádi! brána
rychlý kontakt - +420
Pohony Hörmann | Pohony Nice

Pohony společnosti Hörmann

Společnost Hörmann, jež je jedničkou na evropském trhu, přesvědčuje vyzrálou a novátorskou technikou pohonů, díky které je váš život pohodlnější a bezpečnější. Den za dnem, za každého počasí a na dlouhou dobu.

pohon Hormann

Made in Germany

Společnost Hörmann sama vyvíjí a vyrábí všechny komponenty pohonů. Vysoce kvalifikovaní odborníci intenzivně pracují na vývoji nových výrobků, na neustálém dalším vývoji a zlepšování detailů. Tak vznikají naše patenty a výhradní postavení na trhu. Dlouhodobé testy za reálných podmínek zajišťují vyzrálé sériové výrobky v kvalitě Hörmann.

Prověřená bezpečnost

Pohony Hörmann jsou zkoušeny a certifikovány nezávislými přísežnými znalci podle vysokých bezpečnostních požadavků a předpisů evropské normy EN 13241-1

Zaručená kvalita

Díky vynikajícím technickým řešením, četným patentům a nekompromisnímu zajišťování kvality poskytujeme na pohony Hörmann 5 roků záruky.

Pohodlná obsluha

Abyste pohony vjezdových bran mohli kdykoli pohodlně a jednoduše obsluhovat, nabízí společnost Hörmann pro všechny montážní situace vhodné mobilní i stacionární příslušenství. Od ručního mikrovysílače, přes kódovací klávesnici a čtečku otisků prstů až po speciální řešení, například nouzový akumulátor. U firmy Hörmann dostanete všeobsáhlý, vzájemně kompatibilní systém: Jediným ručním vysílačem můžete obsluhovat garážová vrata Hörmann i pohon vjezdové brány Hörmann.

Katalog ke stažení